Hopp til hovudinnhald Hopp til søk Hopp til botntekst

Lag og organisasjonar

LAG KONTAKTPERSON TELEFON MAILADRESSE
Anne Grimdalens Venelag Randi Felland 48046976 felland@online.no
Austheii grendelag Kari Lassemo 98688240 bjorn.tore.lassemo@telefiber.no
Austheii skytterlag Ingar Reinskås 95928495 reinskas@hotmail.no
Byrte grendelag  Tommy Vadder Hansen 41603303 tvh@tokke.kommune.no
Byrte IL Arne Nordbø
99020080
byrteil@gmail.com
Byrte/Mo pensjon.lag Olav T. Haugo 41191974
Dalen fotoklubb Tordis Breivik 95887310 tord-bre@online.no
Dalen pensjonistlag Tahar Haddad 95106156 thaddad@rlink.no
Eidsborg barne- og ungdomsklubb Astrid Irene G. Hommo 90515248 m-lille@frisurf.no
Eidsborg ungdomslag Hanne G. Lund 90770453
Gladansen Åge Strøm 99385578
HLF Vinje og Tokke Ånund Nordstoga
91138844

Huka hoppdrift s.a. Geir Haugan 47888080 geir@selcon.no
Høydalsmo IL Halvor Otterhol
95745092
halvorotterholt@hotmail.com
Høydalsmo kristne ungdomsskulelag Ellen Ofte Jakobsen 95771280 ellen.o.jakobsen@gmail.com
Høydalsmo og Lårdal skulekorps Aslaug H. T. Erikstad 90617771 aslaug.helene.erikstad@tokke.kommune.no
Høydalsmo skytterlag

Hilde Breang

46852036
Høydalsmo søndagsskule, torsdagsklubben Anne Lise Bakken 90248369 alba58@online.no
IL Tokke Hans M. Anundskås 90581474 hansmorten_a@yahoo.com
Kjerringsråd Tokke/Vinje Jorid Svalastog 97789806 hild.jorid.svalastog@gmail.com
Lårdal pensjonistlag Ingebjørg Heggtveit 35076628
Lårdal sanitetsforening Liv Astrid Kristensen 92056353

Lårdal ungdomslag Heidi S. Bleikelia 97772006 bleikelia@gmail.com
Lårdal Vel Sverre Bakke 97192803 triset@online.no
Mo bygdelag Elin Seltveit 97774852 elin.seltveit@gmail.com
NHF Vest-Telemark Randi Krätzel 35077499
Norsk Folkehjelp Tokke og omegn Sondre Nygard 99480889 tokke@folkehjelp.no
Skafså motorsport klubb Helene Frantzen 96629899 motorsport@skafsa.com
Skafså trim- og grendelag Unn Breivik 95238948 post@skafsa.com
Skafsåheia løypelag
Torleiv Dalen Haukenes  47454358  tdhauken@online.no 
Snøgg 4H Kristin B. Fles 35077846 stolal@online.no
Tokke bygdekvinnelag Randi J. Felland 48046976 felland@online.no
Tokke båtlag Svein G. Småbrekke 90551754 svein.g.smabrekke@statkraft.com
Tokke historielag Gunnar Grøstad Johnson
90091328
tokkehistorielag@gmail.com
Tokke husflidslag Gunnlaug Sørlie
41517111
gunnlaug.gilje.sorlie@statkraft.no
Tokke Idrettsråd Kjetil Kvaale 97141311
ketil.kvaale@vtk.no
Tokke jeger- og fiskeforening Hans Roar Moen 97506404 hrmoen@hotmail.com
Tokke pistolklubb  Helge Bergsland  90547805
hebeberg@online.no
Tokke Rødekors hjelpekorps Gunnar Øverland 97101830 tokkerkh@gmail.com
Tokke skulemusikk Gunnlaug Sørlie
41517111
gunnlaug.gilje.sorlie@statkraft.no
Tokke skyttarlag Arild Hovden 41636996
Tokke songlag Tjøstov Djuve 91840562
tjostov.djuve@online.no
Tokke speidargruppe Åsmund Rabbe
   
Tokke teaterlag Mona Båtnes 95900112 mona.batnes@tokke.kommune.no
Tokke og Vinje reumatikerlag Ågot Hamre 90656033 aagot.hamre@vinje.kommune.no
Torsdagsklubben Bandakjordet 2B Signe M. Stenseth 93880407 sms@openit.com
Torshaug - klubben Gullbjørg Haugholmen 99041469
Ungdomsklubben 10-16 Gunstein Seltveit 90170465 gunstein@seltveit.no
Ungdomsklubben på Filadelfia Signe Marie F. Stenseth 47387476 kjersti.skimmeland@gmail.com
Ungdomslaget Frihug Live Vinjerui Lid 91740886
Vråliosen grendehus Dag Arild Bergland 47507979 per.wraa@rlink.no
Åmdal IL Inger Synnøve F. Lie 91723981 stolal@online.no
Åmdals Verk pensjonistlag Tone Blomhaug 97522936
Åmdal/Tokke f.b.klubb Anette S. Småbrekke 90827827 aamdaltokkefotball@gmail.com
Åmdals Verk velforening Gjermund Gaastjønn 91723987
geir.fles@gmail.com

  • Dalen Hotel
  • Vest-Telemark museum

tokke.kommune.no nyttar informasjonskapslar (cookies) slik at me kan yte deg betre service. Informasjonskapslane blir i hovudsak nytta for trafikkmåling og optimalisering av tenesten. Du kan fortsette å bruke tokke.kommune.no som vanleg dersom du godtek dette. Dersom du vil vita meir, kan du lese om vår bruk av informasjonskapslar. Lukk